Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zachte neusgel met
vijgcactusextract (sterk filmvormende eigenschappen op slijmvliezen),
glycerine,
jojoba olie,
propolis extract.
Aqua, Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba Oil), Glycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Panthenol, Acacia Senegal Gum, Opuntia Ficus-Indica Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propolis Extract, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, EDTA, Sucrose, Silica, Octenidine HCl, Citric Acid.
| CNK | 4380051 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 111 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |