Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Senna blad, olmkruid, zoethoutwortel, zoete venkelvrucht, heemstwortel, kaasjeskruid bloem en heemstbloem.
| CNK | 2086346 |
|---|---|
| Organisaties | Fagron |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 101 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |