Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Rozemarijn, hyssop, groene thee, kweekgras wortel, wijnstok blad, kliswortel en senna blad.
| CNK | 2086197 |
|---|---|
| Organisaties | Fagron |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 135 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |