Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Boldo blad, vuilboombast, munt peper kruid, zoete venkel vrucht, kweekgras wortel, paardenbloem wortel, steranijsvrucht, citroenmelisse, senna blad, zoethoutwortel, goudsbloem kroonblad.
| CNK | 2086114 |
|---|---|
| Organisaties | Fagron |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 109 mm |
| Lengte | 134 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |