Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
stimulerend, ontstekingswerend, antiseptisch, antiviraal, diuretisch, verteringsbevorderend, eetlustbevorderend, krampwerend, expectorerend, hoeststillend, immunostimulerend
Thymus vulgaris 100%
Eén builtje 5 à 10 minuten laten trekken in warm water.
| CNK | 2165017 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |