Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
diminue le taux de cholestérol, stimule le foie et la bile, dépuratif, en cas de dyslipidémie
Maretak (blad), Kanariezaad (vrucht), Pepermunt (blad), Meidoorn (Bloem), Heermoes, Vuilboom (schors)
Eén builtje 5 à 10 minuten laten trekken in warm water.
| CNK | 1330109 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |