Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
artrose, jicht, cystitis, waterretentie, breuk, hypertensie, nierstenen
extract van paardenstaart
volwassenen 3 x 25 druppels/dag; kinderen 3 x 5 à 10 druppels/dag
| CNK | 3769536 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |