Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Cytoderm crème behandelt alle soorten huidontstekingen (Dermatitis, eczeem, roodheid, ...).
Onze crèmes bevatten geen cortisone en veroorzaken geen bijwerkingen.
Eczeem - Dermatitis - Roodheid
Verzachtend - Anti-jeuk crème
Zonder cortisone. Hypoallergeen.
Actief bestandsdeel: Boswellic acid 3,5%
Aanbrengen 's morgens en 's avonds op de probleemzones.
| CNK | 4520573 |
|---|---|
| Organisaties | Dyna+ |
| Merken | Dyna+ |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 101 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |