Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Brava® Lubrifiërende Deodorant met glijmiddel neutraliseert geurtjes en zorgt ervoor dat de ontlasting altijd onder in het zakje terechtkomt en niet rond uw stoma blijft zitten. Het zakje is hierdoor ook gemakkelijker te ledigen.
| CNK | 2983492 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Coloplast |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 56 mm |
| Diepte | 187 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 240 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |