Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Intensieve hydraterende verzachtende behandeling tegen roodheid
bevat 0% parabenen, mineralen, siliconen, alcohol,conserveermiddel. Is hypo-allergeen en niet-comedogeen
De huid is gekalmeerd dankzij een zeer hoge concentratie specifiek geselecteerde werkstoffen:
's Ochtends en/of 's avonds licht inmasseren om oververhitting van de huid te voorkomen. Voor een extra fris gevoel eventueel voor het aanbrengen eerst met koud water opfrissen. Uitstekende basis voor make-up.
| CNK | 3435039 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |