Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak
Om de gevoelige huid en de huid met problemen in zachtheid te scheren en te hydrateren.
() voorkomen acne en de verstopping van poriën*
Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Oleth-20, Isopentane, Glycereth-26, Paraffinum Liquidum, Isobutane, Stearic Acid, Hydroxyethylcellulose, Triclocarban, PEG-14M, Myristic Acid, Hydroxypropylcellulose, CI 47005, CI 42090.
| CNK | 2074375 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Nobacter |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |